film hunt 2023 filmo perziura ir metodines dirbtuves mokytojams gargzduose

Prasmingos popietės metu stebint autorinį filmą ir jį aptariant, bus patobulintos mokytojų bendrosios ir dalykinės kompetencijos, o kinas galės būti pasitelkiamas kaip mokymo priemonė.

 

Prieš kino peržiūrą visus praktinių užsiėmimų dalyvius raginame prisijungti prie lapkričio 20 d. virtualiai vyksiančios „Film Hunt: legalaus kino konferencijos mokytojams", kurios metu pedagogai sužinos, kodėl kiną reikėtų žiūrėti legaliai, kokios yra piratavimo grėsmės ir kaip filmai gali praversti ugdymo procese. Šioje konferencijoje įgytos kompetencijos atsispindės mokytojų kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimuose, kuriuos išduos Klaipėdos rajono švietimo centras.

 

Daugiau informacijos apie konferenciją: fb.me/e/30usWgMlD

 

Pageidaujantys dalyvauti lapkričio 20 d. virtualioje konferencijoje ir norintys gauti prisijungimo nuorodą į šį renginį registruokitės čia: bit.ly/filmhunt2023

 

Gruodžio 1 d., 11.00–16.00 val. EUROPOS KINAS kartu su KINO PAVASARIU kviečia Klaipėdos rajono mokytojus dalyvauti metodinėse dirbtuvėse kartu su režisiere, edukatore Marija Stonyte. Tikimasi, kad renginio metu, pedagogai ne tik pagilins savo žinias apie legalius filmų žiūrėjimo būdus, bet ir išvys Marijos Kavtaradze filmą „TU MAN NIEKO NEPRIMENI“ , tai pat galės kurti metodinę medžiagą filmo analizei su mokiniais.

 

Renginio vieta: Kino teatras „Minija", Kvietinių g. 3, Gargždai, 96135 Klaipėdos r.

 

Pageidaujantys dalyvauti filmo peržiūroje, registruokitės el. paštu .
Dalyvavę filmo peržiūroje pedagogai turės galimybę nemokamai įgyti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus, o pasibaigus projektui, organizatorių komanda parengs metodinį leidinį, prieinamą visiems Lietuvos mokytojams. Jame bus galima rasti informaciją apie įvairias kino edukacijos galimybes bei metodinę medžiagą renginio metu analizuotiems filmams.


KONKURSAS! Mokykla, kurios pedagogai konferencijoje dalyvaus gausiausiai ir aktyviausiai, bus apdovanota: jos mokinius ir mokytojus nustebinsime išskirtine kino patirtimi, uždaru filmo seansu mokykloje!