Kviečiame Jus dalyvauti arba stebėti nuotoliniu būdu projekto "Biblioteka be sienų" sausio mėnesio transliacijas:

6 d. 16.30 val. paskaita "Paveldėjimo teisė". Lektorė Renata Kazragienė (teisininkė, Lietuvos policijos mokyklos teisės dalykų mokytoja). Paskaita vyks J. Lankučio viešosios bibliotekos skaitykloje.
12 d. 15 val. transliacija iš Vaikų literatūros skyriaus „Savigynos mokymai“ kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rasa Jonauskaitė ir Gargždų miesto apylinkės inspektoriumi Aleksandru Jefimovu.
20 d. 15 val. pokalbis-diskusija „Pozityvumo paieška kasdienybėje ir savyje“ su lektoriumi Jeronimu Lauciumi, rašytoju-pozityvistu, Lietuvos „Žinijos“ draugijos „Pozityvistų klubo steigėjų. Paskaita vyks J. Lankučio viešosios bibliotekos skaitykloje.
27 d. 15 val. pirmasis lietuviškas R. Zabarausko filmas jaunimui ir apie jaunimą „Streikas“. Filmas bus rodomas Vaikų literatūros skyriuje.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka spalio mėnesį Klaipėdos rajono gyventojams pristatys projekto „Biblioteka be sienų“ transliacijas. Pagrindinis šio projekto tikslas - sukurti informacinį tinklą suteikiantį galimybę ugdyti jaunimo ir senjorų asmenines kompetencijas, padėsiančias prisitaikyti informacinėje visuomenėje.
Biblioteka kviečia lankytojus dalyvauti projekto renginiuose, kurių per ateinančius metus bus net 32.

Mobilioje studijoje, su įrengto techninio-informacinio tinklo pagalba, bus vykdomos 32 teminės transliacijos (16 jaunimui ir 16 senjorams), ugdančios individualias suinteresuotų grupių kompetencijas, kūrybiškumą bei užtikrinančios kokybišką laisvalaikio praleidimą.
Norintys išmokti naudotis informacinėmis komunikacinėmis technologijomis senjorai, turės galimybę lankyti „Trečio amžiaus universiteto“ organizuojamas paskaitas, taip pat dalyvauti laisvalaikio užsiėmimuose, įgyti žinių sveikatingumo, ekologijos ir kitais auktualiais klausimais, tuo tarpu veiklos jaunimui bus skirstomos į dvi grupes: temines transliacijas, kurių tikslas kūrybiškai edukuoti ir filmų transliacijas. Taip pat yra numatomos transliacijos iš savivaldybės arba seniūnijų, kurios bus vykdomos pagal administracijos atstovų arba piliečių poreikį, skatinančios domėjimąsi vietos savivalda bei įsitraukimą į bendruomenes.
Siekiant sumažinti Klaipėdos rajono gyventojų socialinę atskirtį, Jono Lankučio viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Klaipėdos rajono švietimo centru, užsiėmimus transliuos ir į devynis bibliotekos filialus, taip prisidėdama ir prie kitų bendruomenėms aktualių problemų – sėkmingos specialiųjų poreikių grupių integracijos į visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą, bendruomeniškumo bei pilietiškumo ugdymo.


Laukiame Jūsų transliacijos vykdymo vietose (adresas nurodytas prie kiekvieno renginio) arba kviečiame stebėti nuotoliniu būdu šiuose bibliotekos filialuose*:
Agluonėnų bibliotekoje:
Priekulės g. 4, Agluonėnų k.
Dovilų bibliotekoje:
Minijos g. 2, Dovilų k.
Drevernos bibliotekoje:
Žemaičių g. 2, Drevernos k.
Endriejavo bibliotekoje:
Mokyklos g. 1A, Endriejavo k.
Kretingalės bibliotekoje:
Klaipėdos g. 10, Kretingalės k.
Lapių bibliotekoje:
Žvelsos g. 17, Lapių k.
Veiviržėnų bibliotekoje:
Šermukšnių g. 3, Veiviržėnų k.
Vėžaičių bibliotekoje:
Liepų g. 3A, Vėžaičių k.
Priekulės miesto bibliotekoje:
Naujoji g. 3, Priekulė

*prie transliacijų galite prisijungti ir kitose artimiausiose rajono bibliotekose.

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji bibliotekos informacija