Turiningi ir įdomūs užsiėmimai Klaipėdos rajono TAU sulaukia daug klausytojų. Šiemet jų ratas dar  išsiplėtė, nes švietimo centras  yra Klaipėdos rajono savivaldybės  J. Lankučio viešosios  bibliotekos projekto „Biblioteka be sienų“  partneris. Šio projekto dėka TAU paskaitas nuotoliniu būdu  gali matyti senjorai ir kiti suinteresuoti asmenys  J. Lankučio viešosios bibliotekos filialuose,  esančiuose visose rajono seniūnijose.

Senjorų veiklas praturtino, paįvairino ir į jas atnešė gūsį jaunatviškumo gausus  Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos savanorių būrys. 4 savanorių komandos moko TAU klausytojus anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo. Abipusiai maloni veikla suartino kartas ir yra grindžiama pagalba siekiantiems išmokti naujų dalykų. Savanoriai atsakingai ruošiasi užsiėmimams, dėmesingi ir palaikantys užsiėmimų metu, todėl  sulaukia senjorų susidomėjimo dėstomu  dalyku ir gero užsiėmimų įvertinimo.

VAIZDO ALBUMĄ RASITE PASPAUDĘ ČIA >

Kiekvieną pirmadienį Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos fakulteto klausytojai skuba į Gargždų kultūros centrą kur kvalifikuotos specialistės - choreografė ir trenerė – veda linijinių šokių ir pusiausvyros išlaikymo užsiėmimus.

Kartą per  mėnesį pagal sudarytą  grafiką visi senjorai kviečiami į teisinio švietimo paskaitas. Susipažinta su vartotojų teisių apsauga, o sausio 6 d. nagrinėti pagrindiniai paveldėjimo teisės aspektai.

Dvasinio tobulėjimo ir psichologijos fakulteto klausytojai turėjo galimybę susitikti su kultūrinio ir edukacinio centro lektoriumi Modestu Nugaru ir aptarti kartų teorijas. Toastmasters International Speech Contest 2014  nugalėtoja, Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytoja Jūratė Grimalienė mokė senjorus viešo kalbėjimo meno ir kūno kalbos niuansų.

Kultūros ir menų fakulteto dalyvės gruodžio 15 d. vyko Klaipėdos rajono Veiviržėnų amatų centrą, susipažino su jo veiklomis ir išbandė odos dekoravimo technikas. vasario mėnesį senjorės dar kartą vyks į amatų centrą išbandyti grafikos techniką. Visoms fakulteto klausytojoms patiko meno terapijos užsiėmimai. Po jų moterys džiaugėsi ir savo kūrybos darbais, ir kartu praleistu laiku, kuris dovanojo kūrybos džiaugsmą ir dvasinį atsipalaidavimą. VAIZDO ALBUMĄ PASPAUDĘ RASITE ČIA >

Kraštotyros ir turizmo fakulteto klausytojai aplankė naująją Gargždų krašto muziejaus ekspoziciją „Tarpukario Gargždai 1918 – 1939“, o gruodžio 15 d. turėjo malonumą išklausyti akademiko, profesoriaus, habil dr. Vlado Žulkaus paskaitą „Lietuva. Vikingų laikotarpis“. PASKAITOS VAIZDO ALBUMĄ RASITE PASPAUDĘ ČIA >

Prieš Kalėdas Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rasa Petrauskienė ir TAU globėja, Klaipėdos rajono Mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė pakvietė TAU  klausytojus į šventinį vakarą Gargždų kultūros centre. Renginys „Sugrįžimas į tėvynę“ buvo skirtas kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio 250 -osioms gimimo metinėms paminėti. Kultūros centro salė virto muzikiniu dvaro salonu, kurį sukūrė aktorė ir renginių režisierė Virginija Kochanskytė. Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius Vytautas Rutkauskas supažindino vakaro dalyvius su Oginskių šeimos istorijos faktais ir nuopelnais krašto kultūros ir gerovės vystyme bei  galimomis kunigaikščio M.K Oginskio sąsajomis su Gargždų kraštu. Toliau ,,įsiliejimą“ į Oginskio gyvenimą pratęsė raiškūs  aktorės V. Kochanskytės pasakojami susipynę su M.K. Oginskio muzika, kuria atliko tarptautinių konkursų laureatė, dainininkė Giedrė Zeicaitė ir pianistė Vaiva Purlytė.

Gruodžio 29 d. visi TAU klausytojai rinkosi į vakaronę prie eglutės „Įprasminkim žiingsnius savos būties“. Išsakyti gražūs ir prasmingi palinkėjimai vieni kitiems, šokta ir dainuota kartu su  Gargždų kultūros centro Dauparų  skyriaus kaimo kapelos „Šešios bačkos“ muzikantais, vaišintasi savo keptais pyragais ir kitais savo pagamintais patiekalais.

VAIZDO REPORTAŽĄ IŠ VAKARONĖS RASITE PASPAUDĘ ČIA >