„Mokymosi prasmė ir etnokultūrinės variacijos“ – taip vadinosi Klaipėdos rajono švietimo centro 10-mečio jubiliejaus šventė. Centro veiklos retrospektyvos, aktualijų ir ateities gairių  pristatymo renginyje  dalyvavo per 100 svečių. Šventinio minėjimo akcentas – nominacijos ir padėkos žodis visiems: Klaipėdos rajono savivaldybei ir politikams, mokytojams, kolegoms ir partneriams, kurie įvairiai prisidėjo prie centro veiklos sėkmės. Nominacijų skaidres rasite paspaudę čia.

Žmogaus vaidmuo nuveiktiems darbams, išgrynintoms idėjoms ir sumanymams, tarpusavio supratimui ir palaikymui atsispindėjo ir direktorės kalboje.

Renginyje koncertavo Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokinių ansamblis „Linksmosios bangelės“ (vadovė R. Linkienė), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos skudutininkų ansamblis (vadovė J. Surblienė) ir Vėžaičių pagrindinės mokyklos kanklininkų ansamblis „Šermukšnėlė“ (vadovė R. Pozingienė). Šventės etnokultūrinėms variacijoms  įkvėpė kaimo kapela „Martvežiai“ , vadovaujama J. Kavaliausko.

Renginio atspindžiai Klaipėdos rajono laikraštyje „Banga“.

Renginio vaizdo reportažas.