Klaipėdos rajono Švietimo centras, siekdamas užtikrinti senjorų saugaus eismo aspektus ir kultūrą keliuose, kovo 31 d. surengė TAU studentų susitikimą su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais.

Policijos pareigūnai, išnaudodami Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio bibliotekos siūlomas technines galimybes, kurios leidžia tiesioginę transliaciją į 24 Klaipėdos rajono filialus, filmavosi tiesioginėje transliacijoje tema - saugaus eismo aspektai ir kultūra keliuose. Transliacijos metu Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rasa Jonauskaitė kalbėjo apie vyresnio amžiaus žmonių saugumą kelyje. Pareigūnė akcentavo, kad Kelių eismo taisykles didžioji dauguma gyventojų žino, bet dažnai gyvenime pamiršta jomis vadovautis, todėl nuolatos reikia jas priminti.

Kelių policijos pareigūnas N. Stankus kalbėjo apie Kelių eismo taisykles ir jų paskirtį, supažindino su saugaus eismo kultūra, paragino būti labai atidiems einant per pėsčiųjų perėją. Priminė, kad tamsiu paros metu būtina nešioti atšvaitus, visur ir visada saugotis. Senjorai aktyviai bendravo, uždavinėjo ir noriai atsakinėjo į Kelių policijos pareigūno užduodamus klausimus, demonstravo savo žinias.

Transliacijos metu klausytojai supažindinti su KET reikalavimais pėstiesiems ir dviratininkams, su apsaugos priemonėmis, skirtomis dviratininkams ir pėstiesiems bei automobilių keleiviams. Parodyti prevenciniai vaizdo filmukai.

Tiesioginę transliaciją bibliotekoje stebėjo 68 Klaipėdos rajono Trečiojo amžiaus universiteto studentai, o Klaipėdos rajono bibliotekų filialuose – 83 žmonės.

Daugiau nuotraukų rasite čia (facebook)

PASKAITOS VAIZDO ĮRAŠAS (YOUTUBE)

http://klaipeda.policija.lt/lt/klaipedos-rajono-policijos-komisariatas/naujienos-ivykiai/senjorams-apie-saugu-q5gc.html