2017 m. pavasarį VšĮ LIONS QUEST LIETUVA kartu su Lietuvos LIONS klubų nariais, draugais ir partneriais kvietė visus prisijungti prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Už saugią Lietuvą“.

Tulpių dienos akcijos metu buvo renkamos aukos saugios ir be smurto Lietuvos kūrimui. Šiam tikslui iš surinktų lėšų buvo nupirkti ir padovanoti šalies mokykloms mokinių socialiniam ir emociniams ugdymui skirti LIONS QUEST vadovėliai „Pokyčiai ir iššūkiai“. Ši tulpių akcija buvo skirta palaikyti, įkvėpti ir suteikti galimybę tiems, kas noriai ir nuoširdžiai mokyklose plėtoja socialinį ir emocinį ugdymą.

Aktyviausiai Klaipėdos rajone Tulpių dienos akcijoje dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos švietimo skyrius, Klaipėdos rajono švietimo centras, Gargždų vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, Gargždų „Kranto“ ir Endriejavo pagrindinių mokyklų bei Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos bendruomenės.

Tulpių dienos akcijos vadovėliai rajono mokyklų vadovų pasitarimo metu buvo įteikti aukščiau paminėtų rajono mokyklų vadovams ir jau pasiekė penktokus, kurie naudosis „Pokyčių ir iššūkių“ pratybomis net ketverius mokslo metus – iki 9 klasės.

2018 m. pavasarį VšĮ LIONS QUEST LIETUVA ir Lietuvos LIONS klubai vėl kvies dalyvauti Tulpių dienos akcijoje. Gal į ją įsijungs daugiau rajono mokyklų bendruomenių, verslininkų ir politikų? Juk visi norime, kad vaikai užaugtų stipriomis, sveikomis, gabiomis, norinčiomis padėti ir suprasti save ir kitus asmenybėmis.