Šių metų spalio–gruodžio mėn. trečius metus iš eilės vyko Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, Klaipėdos r. Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro administracijos ir informacinių technologijų vyresniosios mokytojos Liudvikos Kuzminčiūtės organizuojamas kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!”. Konkurse dalyvavo trylika rajono mokyklų. Pateikti 83 kompiuteriniai piešiniai. Konkurse dalyvavę mokiniai buvo skirstomi į keturias amžiaus grupes: 1–4, 5–6, 7–8, 9–12 klasių mokiniai.

Pagrindiniai vertinimo kriterijai: piešinio  idėjos ir atlikimo originalumas, piešinio kūrybiškumas ir atlikimo kokybė tiek meniniu, tiek kompiuterinių piešimo programų įvaldymo požiūriu.
Darbus kiekvienoje amžiaus grupėje vertino ir nugalėtojus išaiškino Švietimo skyriaus vedėjo įsakymu sudaryta komisija, kurios sudėtyje buvo Švietimo skyriaus vyr. specialistė Rasa Žvaginienė, Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Ramūnė Žvirblienė,  informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Inga Girskienė, rajono informacinių technologijų mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Raminta Birgėlienė. Komisijai apsispręsti nebuvo lengva, nes konkurso dalyviai pateikė daug puikių, šiltų darbų, į kuriuos žiūrint supranti, kad jaunoji karta myli, saugo gamtą ir giliai ją jaučia.

O komisijai, kaip ir praėjusiais metais, teko tik apgailestauti, kad pagal šio konkurso nuostatus kiekvienoje amžiaus grupėje gali būti tik trys prizinės vietos, o puikių gražių darbų – tiek daug.

Prizinių vietų nugalėtojai:
1–4 klasių mokinių grupėje:
1-oji vieta: Jonas Simanauskas 3 kl., Gargždų „Kranto” pagrindinė mokykla; 2-oji vieta: Emilija Pakamorytė 3 kl., Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; 3-oji vieta: Fausta Čiapaitė 3 kl., Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla. 

5–6 klasių mokinių grupėje:
1-oji vieta: Viltė Norvaišaitė 6 kl., Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; 2-oji vieta: Deira Gruzdytė 6 kl., Gargždų „Minijos“ progimnazija; 3-ioji vieta: Deivilė Kuprytė 5 kl., Endriejavo pagrindinė mokykla, ir Meda Mikalauskytė 5 kl., Gargždų „Minijos“ progimnazija.

7–8 klasių mokinių grupėje:
1-oji vieta: Šarūnas Mulskis 8 kl., Agluonėnų pagrindinė mokykla; 2-oji vieta: Gailutė Benetytė 7 kl., Dituvos pagrindinė mokykla, ir Stasys Stonkus 8 kl., Dituvos pagrindinė mokykla; 3-čioji vieta: Andželika Keraitytė 8 kl., Agluonėnų pagrindinė mokykla, ir Austėja Žvirblytė 8 kl., Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

9–12 klasių mokinių grupėje:
1-oji vieta: Laura Ruškytė 3 g. kl., Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; 2-oji vieta: Anelė Dromantaitė 2 g. kl., Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; 3-čioji vieta: Ugnė Povilaitytė 3 g. kl., Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija, ir Jurgita Šlepetytė 3 g. kl., Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Prizinių vietų nugalėtojų darbai patalpinti aplanke (žiūrėkite žemiau esančią nuorodą: https://drive.google.com/drive/folders/1rJRNg8yws6xDiIrPgoM172ZTD3cWYnym

Nuotraukoje viršuje  iš kairės vertinimo komisija - Ramūnė Žvirblienė, Inga Girskienė, Liudvika Kuzminčiūtė, Rasa Žvaginienė ir Raminta Birgėlienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė R. Žvaginienė ir Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro IT mokytoja L. Kuzminčiūtė

 

Prizinių vietų nugalėtojų darbai

 

Scroll to top