Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenių atstovus dalyvauti konferencijoje ,,Darnaus vystymosi švietimas – kokybiškas švietimas“, kuri vyks 2019 m. balandžio 2 d. 9.00 val. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje.
KONFERENCIJOS TIKSLAS
Dalintis darnaus vystymosi įgūdžių formavimu ir integracija į ugdymo procesą.
PRELIMINARI KONFERENCIJOS PROGRAMA
8.00–9.00 val. – Dalyvių registracija
9.00–9.10 val. – Sveikinimai
9.10–12.00 val. – Konferencijos dalyvių pranešimai
9.10–10.00 val. – Robert James Didham (Norvegija), Švietimo darniam vystymuisi bendradarbiavimo centro Taikomųjų mokslų Inland Norway Universitete vadovas.
,,Darnus vystymasis kokybiškam švietimui ir kokybiškas švietimas darniam vystymuisi“ (pranešimas anglų kalba).
10.00–10.30 val – Darbų iš antrinių žaliavų ir gimnazijos erdvių apžiūra
10.30–11.15 val. – Lina Striaukė, tarptautinio projekto ,,Šuolis link darnaus gyvenimo stiliaus“ vadovė. ,,Darnaus švietimo ugdymas pamokose per praktines veiklas“.
11.15–11.25 val. – Diana Bružienė, Kretingos r. Grūšlaukės mokyklos daugiafuncio centro biologijos mokytoja metodininkė. ,,Darni bendruomenė – saugi aplinka“.
11.25–11.35 val. – Kavos pertrauka
11.35–11.45 val. – Raimonda Mankevičienė, Klaipėdos r. ,,Vaivorykštės“ gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė. ,,Ateities inžinerija – naujos ugdymo galimybės“.
11.45–11.55 val – Karolis Pugačiauskas, Klaipėdos r.Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pavaduotojas ugdymui, Diana Vepštienė, biologijos mokytoja metodininkė. „Darni gimnazijos bendruomenė – ateities Lietuvai“.
11.55–12.15 val. – Konferencijos apibendrinimas muziejuje
12.15–13. 00 val. – Pietūs
13.00–15.00 val. – Išvyka į termofikacinę jėgainę ,,FORTUM“
KONFERENCIJOS ORGANIZAVIMO TVARKA
Klausytojai registruojasi tel. 8 686 35 562. el.paštas
KONFERENCIJOS ORGANIZATORIAI
Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos bendruomenė
Laima Navickienė – Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos direktorė
Karolis Pugačiauskas – pavaduotojas ugdymui, istorijos mokytojas
Jurgita Rudienė – pavaduotoja ugdymui, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Diana Vepštienė – biologijos mokytoja metodininkė
Irena Žemgulienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė
Alva Giržadienė – dailės mokytoja metodininkė
Ineta Ruškė – technologijų vyr. mokytoja
Ramutė Stankaitienė – informacinių technologijų mokytoja metodininkė
Ugnė Kuraitė – geografijos mokytoja
KONFERENCIJOS PARTNERIAI
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Klaipėdos rajono švietimo centras