Mieli Senjorai,
Atėjo išbandymų metas... Bet kiek išbandymų jau būta mūsų kelyje – karas, pokaris, tremtis... Bet atlaikėm, užsigrūdinom, išlikom...

Nepraraskim tikėjimo ir šiandien. Klaipėdos rajono trečiojo amžiaus universiteto tarybos vardu visiems rajono senjorams linkime stiprybės, sveikatos, savitarpio supratimo ir tikėjimo – ateis diena, baigsis karantinas. O mes turime išlikti, nes labai reikalingi esame sau, vaikams, anūkams. Tikėkime – žydės alyvos, o diemedis dar palauks...

Kad dienos nuobodžiai ir veltui nebėgtų, kad blogos mintys sielos nedrumstų, raginame visus rajono senjorus – imkim ir parašykim visi drauge knygą kuri, anot poeto Vytauto Mačernio, „gyventų per mus, kad mes galėtume amžinai gyventi per ją”.

Į knygą sudėkime prabėgusių metų nutikimus, pasakojimus, prisiminimus, visa tai, ką patyrėme, matėme, išgyvenome.

Nebijokime, kad nepavyks, kad bus klaidų – ne ten kableliai ar brūkšniai. Korektoriai ištaisys. Svarbiausia – Jūsų mintys.

Kas galite, rašykite elektroniniu laišku, tinka ir įprastas popierinis variantas. Nepamirškite parašyti savo adreso, telefono numerio, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Būtų malonu, kad apie šį mūsų sumanymą praneštumėte savo draugams ir kaimynams.

Sėkmės, sveikatos ir tikėjimo, kad laimėsime lenktynes su koronavirusu.

Rašykite ir siųskite šiais adresais: el. paštu , o ant voko rašykite adresą: Klaipėdos rajono švietimo centras, Kvietinių g. 30, Gargždai. Papildoma informacija bus suteikta telefonu 8 610 42443.

Birutė Palubinskienė, Klaipėdos rajono TAU tarybos renginių organizatorė

 

 

Klaipėdos rajono švietimo centro naujienlaiškių prenumerata