veivirzenu pradinukai dalyvavo matematikos konkurseVeiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazijos 2 klasės mokiniai spalio ir lapkričio mėnesį dalyvavo konkurse „Matematikos ekspertas", skirtame 1-4 klasių mokiniams iš visos Lietuvos. Konkurso tikslas – skatinti vaikus mokytis matematikos ir gebėti naudoti skaitmeninius mokymosi įrenginius. Tai yra smagus būdas mokytis matematiką, kai tuo pat metu galima laimėti ir šaunių prizų, Šis konkursas lavina gebėjimą logiškai mąstyti, įtvirtina matematines žinias. Užduotys parengtos taip, kad kiekvienas mokinys galėtų išbandyti savo jėgas.

Antrokai  kasdien stengėsi išspręsti kuo daugiau uždavinukų ir surinkti kuo daugiau taškų  – tai tikrai smagu, kai gali su klasės draugais aptarti, kokius uždavinius sprendei, ir pasidžiaugti, kiek taškų surinkai.  Naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, kompiuteriais  ar telefonais atrokai labai stengėsi ir noriai skaičiavo. Mokiniai kasdien su nekantrumu laukė matematikos pamokų, pamėgo matematiką ir pagerino skaičiavimo įgūdžius. 

 Paskutinę konkurso savaitę mus aplankė puiki žinia – laimėtas savaitės prizas! Vaikų džiaugsmui nebuvo ribų.

Konkursas, trukęs beveik 2 mėnesius, pasibaigė.  Finale iškovojome garbingą 4-ąją vietą! Konkurse dalyvavo 435 Lietuvos mokyklų  pirmokų – antrokų komandos.

Smagu matyti labai laimingus vaikus.

2 klasės mokytoja Loreta Toeikienė