mokytojau jums pertrauka savipagalbos grupe pedagogams 2021 m vasario kovo men nuotoliniu buduMokytojo darbas visada buvo keliantis daug iššūkių, tačiau pandemijos akivaizdoje atsiradęs nuotolinis ugdymas, daugeliui pedagogų tapo nuolatine kova su kasdien besikeičiančiomis sąlygomis ir kaskart vis naujais iššūkiais. Kasdien patiriamas stresas neigiamai veikia ne tik emocinę būseną ir darbingumą, bet ir fizinį kūną bei sveikatą. Kad mokytojas būtų pajėgus įveikti kasdienos iššūkius, tinkamai pasirūpinti vaikų poreikiais, pirmiausiai jis turi pasirūpinti savo emocine būsena. Tai turėtų tapti tokiu pat įpročiu, kaip išsivalyti dantis. Kasdien. Dažnai klaidingai galvojama, kad tai varginantis ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Tai – mitas. Tam, kad pasirūpinti savo emocine būsena, atstatyti resursus po sunkios darbo dienos, pakanka skirti 10-30 min. savo laiko.

Rytų filosofijos ir psichologijos mokslo sintezė gali pasiūlyti nesudėtingų ir efektyvių būdų, padedančių susigrąžinti emocinę pusiausvyrą ir darbingumą. Mes suprantame šį svarbų poreikį ir kviečiame į savipagalbos grupę mokytojams, kurią ves Klaipėdos r. Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologės Sonata Zumbrickienė ir Veronika Daugėlienė. Grupės metu, saugioje, priimančioje erdvėje, pedagogai galės dalintis savo kasdienos rūpesčiais bei atrasti veiksmingus būdus su jais tvarkytis, keistis informacija, teikti ir gauti tarpusavio paramą. Bus mokomasi įvairių būdų, kaip sumažinti kasdien patiriamą stresą, atstatyti pusiausvyrą ir darbingumą, pasitelkiant veiksmingas atsipalaidavimo, kvėpavimo, įsisąmoninimu grįstas technikas. Grupės darbas galės būti keičiamas pagal aktualius grupės narių poreikius. Tai bus uždara grupė, kurioje nuo pradžios iki pabaigos dalyvaus tie patys žmonės (ne daugiau kaip 15 dalyvių).

Numatomi 2 akad. val. trukmės penki susitikimai: vasario 18 ir 25 d. bei kovo 4, 18 ir 25 d.

Susitikimų laikas nuo 15.00 val. iki 16.30 val. Dalyvavimas grupėje nemokamas.

Registracija į grupes numatoma iki vasario 11 d.

Registracijos nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwoMylv_DMKxXPtqINGXQkS3LHzSUsb4eCBaz360LxanVCAQ/viewform

Tel. pasiteiravimui + 370 65512040, Klaipėdos r. PPT psichologė Sonata Zumbrickienė