Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija organizavo respublikinę mokinių konferenciją "Ekologinis ugdymas XXI amžiaus mokykloje: biologiniai, etiniai, filosofiniai ir kultūriniai aspektai". Mokiniai ne tik pristatė savo pranešimus ekologine tematika, bet galėjo išklausyti pranešimus, parengtus Klaipėdos universiteto doc.dr.Gražinos Šmitienės ( „Antropoceno eros iššūkis - ekologinis ugdymasis“)  ir dr. Loretos Kelpšaitės Rimkienės ( „Kranto arda: klimato kaitos ar žmogaus veiklos padarinys?“).

Džiugu, jog konferencijoje savo pranešimą pristatė ir  mūsų gimnazijos mokinės Deimantė Litvinaitė ir Gintautė Vaitkutė. Gimnazisčių darbas atskleidė, kaip ekologinis švietimas vyksta mūsų gimnazijoje ir kvietė visus aktyviai prisidėti prie mūsų krašto aplinkos išsaugojimo. Tokios iniciatyvos skatina ekoliginį mokinių sąmoningumą, plečia akiratį, supratimą apie aplinkosaugos svarbą kasdieniame gyvenime.

Biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė