Endriejavo pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje yra tradicija vesti grupėse ir kitose aplinkose edukacines veiklas, įvairius renginius skirtus Lietuvai. Šiemet dalyvavome šalies įstaigų organizuojamose kūrybinių darbų  konkursuose ir projektuose – parodose: ,,Mano piešinys Lietuvai“, ,,Kaip parašyti kitaip?“, Taikos balandis 2022“ (STEAM) ir kt. Sėkmingai bendradarbiaujame su vaikučių tėveliais. Jie kartu su savo vaikais kūrė eiles, gamino Laisvės aitvarus, kuriais puošėme darželio aplinką. Integruotų veiklų metu vaikai deklamavo savo sukurtas eiles, dainavo lietuviškas dainas, šoko  ir sportavo.

Kūrybinių darbų pristatyme ,,Dovanoju dalelę širdies 2022“ (filmuke), pasakojame kokiomis priemonėmis ir aktualiomis temomis skatiname vaikus mąstyti, kalbėti, pažinti bei mylėti ir gerbti savo Tėvynę – Lietuvą.

Linkėdami Laisvės ir Taikos siūlome pasidžiaugti vaikų kūryba, nes taip miela ir jautru matyti ir girdėti mažą vaiką kalbant apie meilę savo gimtinei – Lietuvai.

 

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos