tau taryba ir aktyvas aplanke veivirzenu jurgio saulio gimnazijos muziejuVeiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos muziejaus vadovė, tautodailininkė ir dailės mokytoja ekspertė Valdonija Sausaitytė-Karaliūnienė supažindino lankytojus su muziejaus eksponatais. Muziejuje saugoma daug vertingos medžiagos, įskaitant XVII–XX amžių monetas, banknotus, maldynus, signataro Jurgio Šaulio dienoraščio kopiją, jo asmeninius daiktus, įvairių dokumentų kopijas, nuotraukas, darbo ir buities įrankius, skulptūrėles bei dailės kūrinius.

klaipedos rajono treciojo amziaus universitetas zenge i desimtuosius mokslo metusKlaipėdos rajono Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) veikia prie Klaipėdos rajono švietimo centro ir vienija per 260 studentų. Universitete dėstomos psichologijos, kultūros, kraštotyros, dvasinio ir fizinio tobulėjimo paskaitos. Senjorai čia kviečiami įsitraukti į įvairias veiklas, savanorystę, puoselėti iniciatyvumą ir aktyvų gyvenimą. TAU klausytojai prasmingai leidžia laiką mokydamiesi ir bendraudami tarpusavyje, keliauja, susitinka su įvairiais žmonėmis. TAU padeda įveikti socialinę atskirtį, į kurią patenka žmonės, kai išeina į pensiją arba nutraukia darbinę veiklą dėl kitų priežasčių. Šiais metais TAU pradėjo jau dešimtuosius mokslo metus.

klaipedos r tau naujoku zemaitiskos krikstynos sedojeNepastebimai atsliūkino ruduo ir sutema vis anksčiau paslepia miesto gatves, o medžių lapai dabinasi ryškiomis rudenio spalvomis, kurių grožis gali sužavėti kiekvieną. Trapus šis grožis – savaitė, kita ir rudens spalvų simfonija baigsis. Ateis žiema...  Ta gamtos įvairovė įkvepia žmogui minčių: viskas praeina, viskas laikina, todėl būtina stebėti, veikti. Žodžiu, gyventi, suprantant, kad nėra nereikšmingų smulkmenų, kad kiekviena dalelytė yra įdomi, verta paties didžiausio susidomėjimo.