2020 06 05 14 34 16 WindowGargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 6–8 klasių mokinių natiurmorto nuotraukų virtuali paroda „Už lango pavasaris, o aš turiu likti namuose...“

2020 06 01 12 02 00 Filmai ir TV programosSu 2019 metais baigėsi 2018 m. prasidėjęs projektas „Atvirkščia pamoka“ – kiekvieno mokinio pažangai“ , kuriame dalyvavo Priekulės I. Simonaitytės ir Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijų, Plikių I. Labutytės ir Dovilų pagrindinių mokyklų pradinių klasių mokytojai ir vadovai.

2020 06 01 11 54 15 Straipsnis LIKO WordNuotolinės metodinės sąšaukos ir pasitarimai rajono ir nacionaliniu lygmeniu tapo karantino laikotarpio kasdienybe. O štai gegužės 20 d. įvyko pirmasis nuotolinis Klaipėdos rajono mokyklų ir Kijevo LIKO licėjaus metodinis tiltas. Kodėl pasirinktas Kijevo LIKO licėjus? Priešistorė veda į 2018 metų birželį, kai Klaipėdos rajono švietimo įstaigų vadovai dalyvavo edukacinėje programoje „Lyderystės raiškos įtaka švietimo kokybei: Ukrainos patirtis“ ir lankėsi Kijevo LIKO mokykloje. Ši mokykla išsiskyrė iš kitų lankytų mokyklų savo erdvėmis, architektūriniu išplanavimu, šiuolaikiškumu ir aktyviais mokymo metodais. Joje dirba veržlių, iššūkių nebijančių jaunų mokytojų ir vadovų kolektyvas. Tai – ateities mokykla. Jos veiklos tęsiasi visą darbo dieną, nes po pamokų mokiniai turi puikias galimybes įvairiapusiai užklasinei veiklai. Tai mokykla, į kurią norisi sugrįžti.

2020 05 27 09 02 21 Window2019 – 2020 m. m. gimnazijoje buvo vykdomas neformalusis fizikos švietimas, kurio užsiėmimų metu ugdytiniai rengėsi šalies fizikos konkursui „Fizikos bandymai aplink mus – 2020“ (http://fizikavisiems.lt/). Dar iki karantino pradžios fizikos kabinete dalis užsiėmimo dalyvių parengė ir atliko eksperimentus, atitinkančius minėto konkurso nuostatas. Vėliau neformaliojo švietimo užsiėmimai vyko virtualiai, kurių metu buvo parengti video darbai (eksperimentų video montavimas, įgarsinimas, fonavimas ir pan.). Dėl susidariusios situacijos, konkurso organizatoriams laiku spėjome išsiųsti iš planuotų keturių tik tris išbaigtus darbus:

Renginiai vaikams, tėvams  ir mokytojams, skirti šeimos dienai:

Paskaita ,,Šeimyniniai santykiai paprastai - misija įmanoma!?”

Paskaita „Šeimos santykių branda“

Paskaita ,,Vieta šeimoje – vieta gyvenime“

Paskaita „Tėčio įtaka vaiko gyvenime“

2020 05 26 10 36 52 WindowLietuvoje įvedus karantiną, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) susidūrė su dideliu mokyklų noru ir siekiu pamokas organizuoti nuotoliniu būdu bei ieškojimu kaip tai padaryti savalaikiai, įdomiai ir patraukliai atliepiant skirtingų klasių moksleivių poreikius.

Sukaupta patirtimi vykdant ugdymo procesą nuotoliniu būdu, susistemintomis savo video paskaitomis ir įrašais universiteto bendruomenės nariai nori pasidalinti tiek su Lietuvos mokytojais, kurie visa tai galėtų įtraukti į pamokas, tiek su mokiniais, kurie domisi konkrečia tema ir nori praplėsti savo akiratį. VAIZDO PASKAITOS

naujienlaiskis

Sveiki, mieli Kolegos! Šeštasis Klaipėdos rajono švietimo centro naujienlaiškis turtingas mokytojų patirtimis ir gausiai papildytu edukacinės patirties banku.

 

 

naujienlaiskis

Sveiki, mieli Kolegos!Tai jau septintasis Švietimo centro naujienlaiškis nuotolinio mokymo(si) laikotarpiu. Dalijamės su Jumis šią savaitę vykusių renginių apžvalga ir Jūsų parengtais metodiniais darbais.

 

 

virtuali mokiniu paroda lipdome is druskines teslosMenas tuo ir įdomus, kad gali pamatyti kitą žmogų iš šono, su juo susitapatinti, nesijausti toks vienišas. Menas leidžia atitrūkti nuo savęs ir rasti išgyvenančių panašius jausmus. (Kino režisierius Šarūnas Bartas)
Virtuali mokinių paroda „Lipdome iš druskinės tešlos“, 57 klasių mokinių darbai. Technologijų mokytoja I. Ruškė. Virtualią parodą rasite paspaudę čia.

2020 05 21 10 55 05 2020 05 Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos abiturientų menų dailės egzamiKiekvieną pavasarį Klaipėdos rajono Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje vyksta menų (dailės) mokyklinis brandos egzaminas (DMBE). Galime pasidžiaugti, kad šiemet mokiniai šį egzaminą spėjo išlaikyti prieš karantiną – kovo 12 d.

2020 05 04 kurybiniu darbu paroda mano mamaBalandžio 23–30 dienomis vyko intensyvus pasiruošimas kūrybinių darbų parodai „Mano mama“.  Ji skirta Motinos dienai paminėti.

Parodai savo darbus ruošė Pėžaičių skyriaus jungtinės grupės ugdytiniai ir 1–4 klasių mokiniai, gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1–4 klasių mokiniai, lankantys logopedines pratybas. Bendradarbiaujant su tėvais siekta ugdyti  mokinių meninius, kūrybinius gebėjimus, saviraišką, įprasminant kalendorinių švenčių džiaugsmą. Tenkinti ir plėtoti vaikų poreikį pažinti, stebėti juos supančią aplinką, jausti ryšį su atbundančia gamta. Mokiniai, kurdami mamyčių portretus iš augalų ir jų motyvų, turėjo puikią progą prisiminti gėlių, medžių, krūmų pavadinimus, pažinti augalo dalis.

Ir šiais mokslo metais Gargždų ,,Vaivorykštės” gimnazija toliau bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Šįkart bendraminčiai susitiko gegužės 8 d., nes nuotoliniu būdu vyko 23-ioji Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencija „MOKSLAS – LIETUVOS ATEITIS. APLINKOS APSAUGOS INŽINERIJA.“

Tvaresnė aplinka tiesiogiai siejasi su mūsų kasdien priimamais sprendimais, kur išmetame atliekas, kiek vartojame ir kaip atsakingai gyvename. Balandžio 30 dieną startavo „Atliekų kultūros“ egzaminas. Jame dalyvavo apie 200 Gargždų ,,Vaivorykštės” gimnazijos mokinių, besimokančių pirmose - ketvirtose gimnazijos klasėse. Buvo pateikta 30 uždarų testo klausimų apie atliekų rūšiavimą, tvarumą, ekologiją ir atliekų surinkimo sistemą.