gimnazistai zaliosios olimpiados odisejos dalyviaiŽalioji olimpiada – tai jau penktus metus vykstantis konkursas, kurio pagrindinis siekis – atkreipti dėmesį į ekologines problemas, praktiškai prisiliesti prie to, kas lemia aplinkai draugišką gyvenseną. Džiugu, jog prie šiais metais organizuojamos „Žaliosios olimpiados odisėjos“ prisijungė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos chemijos ir biologijos mokytojos su mokiniais ir pasiryžo leistis į aplinkosauginę kelionę.

Naujam gyvybės ratui bunda jau gamta...
Vėl šypsos pumpurai ir mėlynos žibutės,
Užlies tuoj pievas ir palaukes žaluma,
O sielą - šviesios viltys ir laukimas...

 

Šv. Velykų džiaugsmo ir palaimos!
Klaipėdos rajono švietimo centro kolektyvas

2021 03 11

Įgyvendiname kvalifikacijos tobulinimo programą „Klasės vadovo darbo organizavimas“.

Norėdami geriau atliepti Jūsų lūkesčius, prašome atsakyti į anketoje pateiktus klausimus.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaokTXf_dx3EXMcAOSycN97cEvPA9LsvNNReImxudRSVG1Aw/viewform

E-leidinio „Šokio vingrybės virtualioje erdvėje“ pristatymas

Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/82630510100?pwd=enA3SkVFUGVaakNrWCtsdGcrLzJvdz09

Meeting ID: 826 3051 0100 Passcode: 928380

2021 metų. kovo 24 d. nuo 10 val.

Edukacinė paskaita „Velykų prasmės – krikščionio gyvenime“

Lektorė: Ona Juozaitienė, lektorė,socialinių mokslų magistrė.

  • Velykos - krikščionybės esmė vienijanti katalikus, provoslavus, protestantus, liuteronus.
  • Velykų tradicijos mūsų gyvenime. Ar tikrai žinome tikrąsias Velykų slėpinio prasmes?
  • Velykos pagal Katalikų Bažnyčios mokymą.
  • Gavėnia – Pelenų diena – Verbų sekmadienis – Didysis Ketvirtadienis – Didysis Penktadienis – Didysis Šeštadienis VELYKNAKTIS – VELYKŲ ŠVENTĖ.

Tiesioginė paskaitos transliacija internetu:

 

Atsisiųsti nuostatus: https://www.evernote.com/l/AaTjzNQSM-NKoZjR-k0YIMgfXPRrZZ2TA1s

tavo idejaKovo mėnesį vyksta balsavimas dėl gyventojų idėjų. Visą susijusią informaciją rasite čia - https://www.klaipedos-r.lt/index.php?2013180982

Tris dienas vyko gyvi pateiktų idėjų pristatymai - https://www.klaipedos-r.lt/index.php?105708626

Visas idėjas galite rasti čia - https://www.arcgis.com/apps/Shortlist/index.html?appid=605c1ae4ce8e454c95f8ab66a6015a96

Elektorinis balsavimas čia - https://apklausa.klaipedos-r.lt

Raginame balsuoti elektoriniu būdu. Tačiau, tie gyventojai, kurie elektoriniu būdu balsuoti negali ar nenori, turi galimybę atsispausdinti popierinį balsavimo biuletenį, jį užpildyti ir, įdėjus į voką, įmesti į prie savivaldybės ar seniūnijos esančią pašto dėžutę.

 

tarptautinis start projektasJau keletą metų iš eilės vyksta tarptautinis StarT projektas. Tai yra Suomijos universitetų iniciatyva 2018m. gavusi tarptautinį „Global Best Awards 2018“ apdovanojimą už geriausią STEM švietimo iniciatyvą. StarT projektas 2020-2021 vyksta keliais etapais. Pirmasis etapas vyksta Lietuvoje, organizuoja Kauno „Santaros“ gimnazija. Šiame etape turime išrinkti tris geriausius projektus ir tris gerąsias praktikas, kuriomis dalinasi pedagogai. Nugalėtojai, toliau dalyvauja antrame etape Suomijoje.

virtuali modeliu paroda vasario 14 d proga su meile modeliavimuiGargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių kūrybinių darbų virtuali paroda „Su meile modeliavimui“ https://youtu.be/puwLPuji6rY

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir jos skyrių bendruomenė sveikina visus artėjančio atkurtos Lietuvos gimtadienio proga!
Vasario 16-ajai skirtuose kūrybiniuose darbuose nugulė vaikų ir mokinių mintys, jausmai, vertybės, atspindinčios laisvos valstybės svarbą, meilę tėvynei.
Laisvė - tarsi lengvas baltas angelas. Tačiau tam, kad galėtum šiandien laisvai kurti, buvo reikalinga kova ir pasipriešinimas.
Kviečiame kartu su Veiviržėnų gimnazijos bendruomene pasidžiaugti mums visiems svarbia švente.
Darbus virtualiai parodai parengė dailės mokytoja metodininkė Alva Giržadienė.

mentorystes programos technologiju vedliai geroji patirtis mokytoju skaitmeninio rastingumo kompetenciju tobulinimuiSausio 25 d. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Jolanta Gilvonauskienė, Vaidutė Mažeikienė ir Vilma Stonkienė pristatė technologinės kūrybos mentorystės programos „Technologijų vedliai“ gerąją patirtį Klaipėdos rajono mokytojams.

mokytojau jums pertrauka savipagalbos grupe pedagogams 2021 m vasario kovo men nuotoliniu buduMokytojo darbas visada buvo keliantis daug iššūkių, tačiau pandemijos akivaizdoje atsiradęs nuotolinis ugdymas, daugeliui pedagogų tapo nuolatine kova su kasdien besikeičiančiomis sąlygomis ir kaskart vis naujais iššūkiais. Kasdien patiriamas stresas neigiamai veikia ne tik emocinę būseną ir darbingumą, bet ir fizinį kūną bei sveikatą. Kad mokytojas būtų pajėgus įveikti kasdienos iššūkius, tinkamai pasirūpinti vaikų poreikiais, pirmiausiai jis turi pasirūpinti savo emocine būsena. Tai turėtų tapti tokiu pat įpročiu, kaip išsivalyti dantis. Kasdien. Dažnai klaidingai galvojama, kad tai varginantis ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Tai – mitas. Tam, kad pasirūpinti savo emocine būsena, atstatyti resursus po sunkios darbo dienos, pakanka skirti 10-30 min. savo laiko.