didvyriams atminti 1Tas žvarbokas sausio priešpietis, praleistas kartu su Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos Judrėnų St. Dariaus skyriaus mokiniais Dariaus kaime, St. Dariaus gimtojoje sodyboje, neabejoju, atvykusiųjų širdyse ir širdelėse paliko gilų ir neišdildomą įspūdį. Tai skamba banaliai, šabloniškai. Sakyčiau, privertė mus naujai pervertinti savo vertybes, žmogaus egzistencijos prasmę ir tikslus. Ir nesvarbu, ar tu mokytojas ar pradinukas. Abejingų nepaliko sodybos šeimininko ir puoselėtojo gerb. M. Raštikio kantrus ir nuoseklus pasakojimas, kuriame dar ir dar kartą ne vienam mūsų viešnagės dalyvių priminė ne tik lakūno vaikystę (apsilankymas didvyrio gimtinėje sutapo su jo gimtadieniu, sausio 9-ta), emigraciją į JAV, jaunystę, kelią į aviaciją ir grįžimą į Lietuvą, sportinę ir politinę veiklą.

testinis profesinis bendradarbiavimas profesiniam tobulejimuiSausio 17 d. vyko pirmasis Klaipėdos  ir Kauno rajonų mokyklų direktorių pavaduotojų ugdymui  metodinis tiltas „Tinklinis komunikavimas ir partnerystė įgyvendinant tęstines kvalifikacijos tobulinimo programas“. Susitikimas skirtas aptarti, kokiomis gerosiomis patirtimis galime vieni kitus praturtinti siekiant bendro tikslo – geresnių mokinių pasiekimų ir pažangos.

Prasidėjo NŠA mokymai savivaldybių ugdymo turinio atnaujinimo komandoms. Klaipėdos rajono savivaldybės ugdymo turinio atnaujinimo komanda, sudaryta Klaipėdos rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus įsakymu, sausio 11-12 dienomis dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros projekto ,,Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas” mokymuose ,,Savivaldybių komandų mokymai ir konsultacijos diegiant atnaujintą ugdymo turinį”.

logotipas mokykla 2030 300x129 RPaskelbtas naujas pranešimas tinklapyje Mokykla2030.lt : PRASIDEDA RENGINIAI PASIEKIMŲ VERTINIMO POKYČIAMS APTARTI

Nacionalinė švietimo agentūra Švietimo portale skelbia skaitmeninių mokymo priemonių sąrašą. Skelbiamų nemokamų, mokamų ar iš dalies mokamų priemonių, suskirstytų pagal dalykus, klases bei atitinkančių turinio, paskirties ir technologinius reikalavimus, sąrašas nuolat papildomas. 

Siekdami informuoti mokytojus apie skaitmeninių išteklių naujoves, kviečiame mokyklas pasiūlyti kontaktinį asmenį (mokyklos darbuotoją, koordinuojantį informacinių ir komunikacinių technologijų veiklą, informacinių technologijų mokytoją ar kitą asmenį, besidomintį skaitmeninėmis mokymo priemonėmis), kuris su kitais mokyklos mokytojais pasidalytų naujausia informacija, kurią reguliariai (kartą ar du per mėnesį) gautų apie Švietimo portale pateikiamas skaitmenines mokymo priemones, metodinę medžiagą mokytojams, naudingus straipsnius, vaizdo įrašus. Kartą per ketvirtį bus organizuojami šių asmenų susitikimai nuotoliniu būdu. 

Gerbiami pedagogai, Gargždų krašto muziejus 2021 metais atlieka apklausą apie teikiamų edukacinių paslaugų kokybę. Anketa anoniminė, Jūsų atsakymai bus naudojami apibendrinti, siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Būsime dėkingi už skirtą laiką. Kviečiame drąsiai išsakyti savo nuomonę! APKLAUSA: https://apklausa.lt/f/teikiamu-edukaciniu-paslaugu-vertinimo-apklausa-mokytojams-4nn2umm

2021 kaledos nauji sveikinimas

kretingales pagrindines mokyklos jaunimas gilinosi i profesiju pasiula ir savanoryste1Šių metų spalio 8 dieną startavo jaunimo projektas „Profesiją renkuosi ir savanoryste dalinuosi“. Šiuo projektu buvo siekiama skatinti jaunimą domėtis ateities perspektyvomis, planais bei savanoryste. Projektas startavo Palangoje. Mokinių taryba su savo koordinatore Gintare Kauliuviene ir ugdymo karjerai konsultante Aurika Papieviene vyko į Palangos Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centrą ir susipažino su įvairių profesijų programomis.

gimnazijoje paroda skirta tevynes gynejamsPagal susiklosčiusią tradiciją kiekvienais metais lapkričio 23-ąją dieną minima Lietuvos kariuomenės diena, o šiemet – 103-osios kariuomenės įkūrimo metinės. Ta proga Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai, bendradarbiaudami su istorijos mokytoja Gražina Pupšiene,  stropiai dirbo ir įvykdė minėtai šventei skirtą projektą.

nacionaliniame zmogaus teisiu forume demesys ivairiu smurto formu prevencijai

Tarptautinę žmogaus teisių dieną, gruodžio 10-ąją, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir internetu vyks ketvirtasis Nacionalinis žmogaus teisių forumas (NŽTF). Jo metu visuomenė kviečiama į diskusijas apie žmogaus teisių padėtį Lietuvoje, kuri, pasak organizatorių, tam tikrose srityse gerėja, tačiau kitose vis dar nesulaukia būtino sprendimų priėmėjų dėmesio.

gera savijauta veivirzenu jurgio saulio gimnazijojeŠių metų lapkričio 17d. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, nuo pat ryto iki pamokų pabaigos vyko netradicinė diena. Gimnazijoje buvo įgyvendinamos nacionalinės švietimo, mokslo ir sporto ministerijos programos „Gera savijauta“ veiklos, skirtos mokiniams sumažinti nuotolinio mokymo pasekmes, fizinei bei psichinei sveikatai, emocinei būklei gerinti.

tolerancijos diena veivirzenu jurgio saulio gimnazijojeTarptautinė Tolerancijos diena buvo paminėta  Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. Žodis Tolerancija - pakantumas kitam, kitokiam. Naudojant šį simbolį tolerancijos dienai darželio ir mokyklos vaikai  darė, piešė įvairiausius namelius, apie kuriuos svajoja, kuriuose norėtų gyventi, įvardindami pavadinimus: PAGARBOS, DRAUGYSTĖS, PAKANTUMO, SUPRATINGUMO ir kt.

Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame 5-8 klasių anglų kalbos, dailės ir muzikos projekte "Let's sing 2021". Projekto veiklos skatino mokinius tobulinti anglų kalbos žinias, plėtoti kūrybinės raiškos gebėjimus per dailės ir muzikos menų formas, sustiprino mokytojų bendradarbiavimą. Mokinius projekto veikloms parengė mokytojos Eglė Skolevičienė (anglų k.), Edita Jurkaitienė (dailė) ir Aida Košaitienė (muzika).

 

Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 ir 9–10 (i–ii) klasių mokinių virtualaus Anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkurso NUOSTATAI

Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,Mega minds” NUOSTATAI

suaugusiuju mokymosi savaite 3

SKAITYTI VISĄ PROGRAMĄ

2021 m. lapkričio 3-4 d. 13.00 val. – 16.00 val.

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/86071160531?pwd=eG9PUFU5ZWZHdUVTTk5IMU9HK2MxUT09

Meeting ID: 860 7116 0531 Passcode: 804977

 

Konferenciją bus galima stebėti youtube kanale:

3 d. https://youtu.be/Sq_aklyzBZ8

4 d. https://youtu.be/DhqZ33HSKqw

 

konferencija itrauktis svietime issukiai ir galimybes

Klaipėdos rajono švietimo bendruomenę – švietimo įstaigų vadovus ir jų pavaduotojus ugdymui, mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, mokytojo padėjėjus -  kviečiame į informacinę konferenciją „Įtrauktis švietime. Iššūkiai ir galimybės“.  Susipažinkite su konferencijos programa, registruokitės ir aktyviai joje dalyvaukite.